VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM

Объявление

СЛАВА УКРАЇНІ!
Администрация имеет право запретить Вам доступ не обьясняя причины

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM » БеСпРеДел » мультики Nickelodeon


мультики Nickelodeon

Сообщений 61 страница 72 из 72

61

Boy Who Gets Poison написал(а):

Так ...дійсно....у чомусь я не правий,але у чомусь правий.....і це моя з нею справа,тут їй декілька людей казало те,що я сказав....але вона відповіла тільки мені....

та невже? я сліпий?

+1

62

Я незннаю,тобі видніше..)

0

63

мені видніше, шо жить тобі на цьому світі більш не миліше

+1

64

Гайдамака написал(а):

мені видніше, шо жить тобі на цьому світі більш не миліше

Тшш.......чому ж так зразу?...

0

65

І я не збираюся перед тобою виправдовуватися....
так як писав те,що вважав запотрібним...
інтернет являється простором,який не належить нікому...на цей простір також діють закони про свободу слова....

0

66

чхати я хотів на твої вважання

0

67

Ну ось....Сам верзеш чорт зна що....не розібравшись в ситуації....якщо ти мені написав,то ти це з якоюсь метоф зробив....так?....ну ось....я бесідую з тобою...

0

68

Гайдамака написал(а):

.......

если ты имеешь  в виду что я не права...так прочитай мой пост про мультики и сразу следующий ее...

0

69

просто Гайдамака странный...и это слабо сказано...

0

70

все закончили флуд...это тема про мультики а не прото кто на кого что сказал......

0

71

Сегодня перед тестированием с утра смотрел Никелодеон,такой радый был,полгода уже мульты не смотрел :jumping:

0

72

-=Dante=- написал(а):

Сегодня перед тестированием с утра смотрел Никелодеон,такой радый был,полгода уже мульты не смотрел

хоть что-то Антона развеселило

0


Вы здесь » VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM » БеСпРеДел » мультики Nickelodeon