VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM

Объявление

СЛАВА УКРАЇНІ!
Администрация имеет право запретить Вам доступ не обьясняя причины

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM » БеСпРеДел » Шо еми роблять у вільний від плачу час?


Шо еми роблять у вільний від плачу час?

Сообщений 1 страница 30 из 135

1

...люди - ви щось читаєтє? займаєтєсь всєполєзной дєятєльностью? дерева садите? городи копаєтє?

0

2

я вод как самая главная эма...я хажу кадрю усех у сваю секту имарей....и мы патом в свабоднае время ходим вместе всех к сибе забираем....

0

3

emomustdie написал(а):

дуже корисно. і скільки вас зараз налічується? яка офіційна назва секти?

0

4

НоГа написал(а):

нас вже быльше трьох чилавек....а вод названия ишо нима ...проста мы все спорим над самым ТРУёвишЫм названием...мы нихатим звучать как галимые позиры..панимаешь?

0

5

emomustdie написал(а):

я думаю підійде назва "Ми рєжим вєни, глатаєм соплє, плачєм: шоб увіділі какая туш, мочімся под сібя: ета нас адлічаєт ад другіх супкультур, носім модную адєжду: ета крута, ні пьйом_ні курім_ні ширяємся: патамуша схе, тупім:патамуша псєвда-іми. Да, ми такіє." Коротко, влучно і геніально. що скажеш?

0

6

НоГа написал(а):

миня эта заинтирисавала....нада дабавить ешо типа а воласы ничерные бо мама ниразришаед красицца.....вот эта самое ано...)

0

7

emomustdie написал(а):

згодна.даработку учтьом.названіє в бюро патєнтав і душа спакойна

а ви проводите агітаційні кампанії?

0

8

НоГа написал(а):

ну канешна!!!мы ад руки рисуэм дажЫ листовачге...правда мы ешо маленькие и плоха пишщем но ниче...у нас усё впириди))) и ешо мы рисавали плакаты и хадили с ними па нашЫму двару...вот!

0

9

А миня возьмете к сибе в цю секту?

0

10

канешна кахана)як же ж без тибя?

0

11

ааа супер, а шо там нада робить?

0

12

ну може як1сь обряди?

0

13

абряд самый главный тока адин....нада карочи парезать кожу над венами(легоничка  тока!)но шоб все думали шо сильна и патом паплакать...и усе...пака на большае фантазии нихватила...может для последующих вступающиъх шо-та новае придумаем))))

0

14

отлично)))

0

15

Зафлужают ма форум)))))

0

16

а-а!!! жотє!!!
как всігда підняли настій!!!

Отредактировано Frankie (2008-02-11 02:30:39)

0

17

))))

0

18

А моя бабушка Емма вяжет мне носки......

0

19

+mantiCORE+ написал(а):

якщо вони не рожево-чорні - можеш тут більше не з"являтись

0

20

Frankie написал(а):

Так, главний флідр, харє флудіть ато попрошу емастара чи арматурку і вони те забанять *зласно махає вказівним пальцем нононо*

по темі: я люблю корисно проводити час в холодильнику...а також хожу на фітнес і сиджу на хлібо-булочній дієті

0

21

НоГа написал(а):

а також хожу на фітнес і сиджу на хлібо-булочній дієті

ну Нага ты проста маладецЬ!!!эта самая лучшая дийэта!!!

0

22

сьогодні я випила склянку води і заїла її кілограмом шокладних цукерок. думаю вже завтра буду топ-моделлю

0

23

22:29 - мені нудно
22:30 - мені все ще нудно. звізда в шокє!!!

0

24

emomustdie написал(а):

нас вже быльше трьох чилавек....а вод названия ишо нима ...проста мы все спорим над самым ТРУёвишЫм названием...мы нихатим звучать как галимые позиры..панимаешь?

эта кто???  :worried:

0

25

ну ты блин мала выдала))там адна шо мирам правит..и двэ иё саобщницы)))

0

26

Френкі, вигляні в акошка - поговорим трошки))

0

27

цю тєму нізя засірать... для цього є спєціальна... Бєзпрідєл зветься....

0

28

цю тему нізя, ця тема НАГИ......

0

29

я Вам прізнатєльна, в каторий раз))

зі: ця тема несе велику смиславу нагрузку

0

30

сьогодні мені було так погано...ще ніколи так не було...я су_ка чьолку собі зробила...і коли їла суп вона(чьолка) впала в тарілку...але це не найжахливіше...вона впала в суп і...і...нє, ну сьогодні найгірший день мого життя...чьолка су_ка впала в суп і закрутилася...б_лять...а в мене ж плойки нема...нема плойки...су_ка...що мені робити з кучерявою чолкою?

0


Вы здесь » VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM » БеСпРеДел » Шо еми роблять у вільний від плачу час?