VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM

Объявление

СЛАВА УКРАЇНІ!
Администрация имеет право запретить Вам доступ не обьясняя причины

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM » БеСпРеДел » Шо еми роблять у вільний від плачу час?


Шо еми роблять у вільний від плачу час?

Сообщений 31 страница 60 из 135

31

НоГа
о я ипу..... у мя часто бывает когда подкуриваю сигарету то чуть не поджыгаю чёлку=))))

0

32

оуу...насчет чьолки...люди...у меня проблема...позвоныть кому дылема,выбырай не с кым звязатись а до кого пiдключатись,и в мережи 0 для усих ...це мобилычь..для своих...ой...сори,ця доубана реклама у мозгы вьилася...так о чьом я?а,так вот..у мене чьолка,я ии дуже люблю,ми з чьолкою дружым,гуляем разом...колы накурюся то шей розмоуляем...але вона портыть мени життя!!мени стыдно сказаты...але...у мене також немае плойкы!!так так...я знаю....я доубаный дiкар и вырвався з села але неосуждайте мене  братья по кровi,лезвию и "емо"..так вот...напрыклад учьора мама мени сказала пiти у магазин...бляяя...а я ж неможу!(бо чьолка закрутылась)я начау плакати и закатав мами истерику,типа:"ти шо?!предупреждать нада за час як кудысь мене посылаиш !!.."вона розизлылась и забрала у мене мiй наборчик лезвий...и чем мне теперь прикажите надрезать легонько кожу на запястьи шоб быть крутим имоу?!!?!?!?!але у магазин пришлось усьотаки иты...весь заплаканый я выйшоу из подьезда...по дорозi до магазину ,мени здавалося шо уси дывляться на мене и смiються!!нибы кажучы :"подывиться,у нього чолка як поросячiй хвист...чи ...отличини у тебя бигуди"!!...з горем пополам я купыу то шо нада булои благополучно добрався додому...але цей позор я низабуду нiколы!!посоветуйте менi шо робыти в таких ситуацыях??..як шо я нехочу роставатися зи своим другом Чьолкою...

Отредактировано *flo* (2008-04-12 03:44:07)

+2

33

эээээээээээээээ..........................а я се ножницами кусок челки отстригла когда психи были

0

34

посоветуйте менi шо робыти в таких ситуацыях??..як шо я нехочу роставатися зи своим другом Чьолкою...

знаєш, у мене є турбогеніальна ідея: коли в таких внізапних сітуаціях тобі недайбоже треба вийти на вулицю, можеш одяхти на голову картонну коробку і намалювати або накреїти на неї якусь оху_єнну чьолку оху_єнного імобоя...думаю я теж в дакий спосіб позбудуся гепер проблеми закручування чілочки

+2

35

б Л Я падлы строиться!!!!!!!!!!!!!!!!! ща с ука шефа позову.   сташна да? плачте падлы.                    *вытерает потные руки и орет : "ВААААААААААААНЯ!!!!!!!!!!!!!!"*

0

36

НоГа написал(а):

знаєш, у мене є турбогеніальна ідея: коли в таких внізапних сітуаціях тобі недайбоже треба вийти на вулицю, можеш одяхти на голову картонну коробку і намалювати або накреїти на неї якусь оху_єнну чьолку оху_єнного імобоя...думаю я теж в дакий спосіб позбудуся гепер проблеми закручування чілочки

,....бляяя....тодi ж ззади шухерка небуде((((и вообще прiчоска примнеться....ааа!!!я так нехочу.....!!!(((у меня начинаеться истерика!!!((((((ааа!!!депресия!!бляяя....!!де мой наборчик лезвий на все случаи жизни??!!!!ааа!!!немогу найти...черт!!его ж мама забрала!!всьо я пашол красить глаза и плакать!!снова красить и снова плакать!!красить и плакать!!!!!!! :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

Отредактировано *flo* (2008-04-12 16:53:11)

0

37

А-А!!!! *істєріка сльози, соплі кругом* В мене ТРІГЄДІЯ!!! Мая чьолка УМЄРЛА!!!!!!!!! А-А!!! *сльози, соплі*
Мая дарагая ЧЬОЛКА!!!! Їйо НІМА!!!! Їйо труп валяїЦЦО у міня возлє краваті!!!! А-А!!!! німагу....
Мая мама нілюбіла маю чьолку!!!!!!!! А-а!!! Гаваріла шо ана портіть мєні глаза.... А я атвічал мамі: "Нє мама, я їйо люблю і нікагда с нєй НІРАЗТАНУСЬ. А-а!!!!! І ана у мін я расла і расла.... Била дліной - дліной.... і кагто в адін дєнь мама очєнь разазлілась і сказала шоб я пострігся ілі ана міня сама пострігьот.... сказала шо я уже стал пахож на підара з АФІ.... і я согласілса с мамой: кажу: "мама, лана.... я їйо укарачю..." пашол в тугалєт і і атрєзал цєлих ДВА валаска!!!
Прі етом я очєнь плакал.... Падхажу к мамє: "на, сатрі, шо ти надєлала".... і тагада мама завілась.... сказала шо етай ночью атрєжит мнє чьолку.... но я нєпавєріл нідумал шо мама может такоє здєлать....
і вот наступіл вєчєр.... я как всігда паплакал пєрєд сном (шоб лучше спалось) пашол взял мішку.... і ульогся спать.... я долго нємог уснуть бо плакал за двумя валаскамі маєй вєлікой чьолкі.... і вот наканцто уснул.... і сніца мінє шо мая мама в маскє заходіт ка мнє в комнату, папа ідьот з заді с фанаріком.... і тут я віжу шо у маєй мами в руках здаравєний НОЖНІЦИ!!!!! мама падхдіт всьо бліже і бліже і тут нагінаєца ка мнє "чік" і мая мьортвая чьолка упала на ПОЛ!!! А-а!!!
тут я с пєрєпуга прасипаюсь..... і мнє стало лєгчє... я понял шо ето сон.... і тут я понял шо мой мішка упал на пол... апускаю глаза.... І ВІЖУ ТРУП МАЄЙ ЧЬОЛКІ НА ПАЛУ!!!! А-а!!!! ЕТО ПРАВДА, ЕТО НЄ СОН!!! А-А!!! І тут мама забігаєт в комнату і гаваріт: "нє плач сина ето лучше для тібя і для тваїх глаз...." но как я магу ніплакать маєй чьолки больше НІМА!!! МАМА ЇЙО СМИЛА В УНІТАЗ!!!! А-а!!! падскажитє шо мнє дєлать... я німагу так жить... *ужасний пріступ істєрікі, он нє может больше пісать*

+1

38

о боже....память о ней на всегда отснеться в нашых сердцах  (френк на патю идеш)

0

39

+mantiCORE+ написал(а):

о боже....память о ней на всегда отснеться в нашых сердцах  (френк н

пасіба за соболєзнування... (нє не йду в мене завтра зранку екзамен...)

0

40

оййй....чувак!!!....не....шото не то...((можна я тебя буду вместо чувак называть брутальнай емо сучькай?...мне просто так удобние и как то привычьнее...так вот...брутальна емо сучька...ти тоже спиш с мишкой и плачиш перед сном?!?!?!я тоже!!!еесть!!!я ниодин...я думал что только я так делаю ...я думал что я один оригинальный има бой на етой Богом забытой,злой и бездушной планете....о Боже...!!!те чуства которие я сечас испитиваю невозможно описать никакими словами!!*плачет и смееться одновременно...для информации...ми емо всегда плачим даже когда смеемся тоже плачим...у нас так устроин наш черно-розовый организм*так вот!!люди всей планети...!!пишите кто еще так делает как я и френки...нам важно знать что ми неоденоки!!!!и пишите еще имена своих мишек...моего зовут "брутальная шлюшка-розовый пуффыстик...(((((искренне ваш...со слезами на глазах...димоу_имоу((( :disappointed:  :'(  :'(  :disappointed:

Отредактировано *flo* (2008-04-12 20:45:11)

+1

41

*flo* написал(а):

брутальнай емо сучькай?

а я тібя маєй малєнькай емо стєрвай?

*flo* написал(а):

брутальная шлюшка-розовый пуффыстик

а мой - брутальная емо лєзвія....

0

42

Френкі

скорьбім, помнім

0

43

мая чьолка да сіх пор жирна від супу...вона настільки жирна, що її блиск видно за 357 кілометрів, 15 метрів, 6 дециметрів і 2 міліметрів...навіть фейрі, су_ка, не бере...

а мішку мого звати гатічьний мішка Вова. показати наші ночні сіанси псіхотєрапії?

+1

44

а знаете...хатю сказать шо ема кидом быть удобна...вот сматрити...дали мне суп кушать...а он не сольоный...и у меня истерикааа!!!!в плачь!!типа:"ааа!!!мама шо за фигня??!! суп не сальоооный!!!"и опа...наплакау в суп и всьо,атличьно,кушай насдоровье))))))

+2

45

Frankie написал(а):

а мой - брутальная емо лєзвія....

...бляяя....класное имя для мишутки...!!у нас точьно у адних такие имена мишек...ми самие аригинальние!!!!у наших мишек труууушние неймы)))пишите еше у каво какие ...иначе буду плаааакать((((

0

46

мого мішку звати дезоксирибонуклеїновий Вінницяукржитлоінжналагоджувач. але то якось по-позєрскі....

+1

47

Розглядаючи суп-культуру емо в економічному плані, можна зробити деякі висновки з вищенаписаного. І найперше в підсумку можна зазначити - емери дуже вигідні істоти. Загалом економія на солі дасть масштабний поштовх до підвищення загального рівня життя середньостатистичного мешканця нашої перспективної і розвиненої країни...по друге, це дає змогу зменшити доходи, витрачені на лікування захворювань на пряму повьязаних із вживанням солі і солевмістник харчових продуктів...і по третє - це ключ до світлого майдутнього кожного свідомого громадянина...який також у свою чергу піклується про благо оточуючих та дорогих йому людей...отож, відрощуйте чьолки, їжте су_ка жирні супи, плачте, та підвищуйте економіку до світового рівня!!!

0

48

у каво вдома нє хватаєт солі абращайтєсь к мнє.... я їщьо долга буду плакать за сваєй чьолкай... і смагу рєшить вашу праблєму....

0

49

ELiS написал(а):

мого мішку звати дезоксирибонуклеїновий Вінницяукржитлоінжналагоджувач. але то якось по-позєрскі....

.......,тада...це якось не по трушному!!мене вид таких позеров як ти верне...и на плач пробивае!!!"мишушка*емо-брутал секс*шлюшка"-вот трушное имя!!!

0

50

*flo* написал(а):

на плач пробивае

сцуко, ці еми плачуть, і рівень води в світовому океані піднімається...

0

51

турбохой!!!

а давайте сьогодні підем плакати...якраз дощ - ніхто нічого непомітить

0

52

НоГа написал(а):

а давайте сьогодні підем плакати...якраз дощ - ніхто нічого непомітить

нє-є.... я не вийду без чьолки на улєцу.... вдруг люди падумають шо я не емо....
НоГа, а шо там тваю чьолка, єшо жирна??? ти її ацитоном пратрі... далжно палігчать....

+1

53

а знаете шо...я чув шо у столице емери уже ходять з РОВНИМИ чьолками!!!куда катиться свит??!!чи то тикы слухи?!пишить хто шо знае про це.....!!бляяя....може ми вообще уже вид моды видсталы??!!!о нет нет.....дима не думай об етом....всьо будет харашо....ти модный...ти модный....успакойся!....хух....вроде прошло....................о не !!!!апяять!!!!аааааа!!!!((((( :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

Отредактировано *flo* (2008-04-13 19:15:21)

0

54

Сижу качаю біцепси під якийсь небудь хардкорчік...Напевно через років 10 буде результат :crazy:

0

55

ыыы!я главная эма и ниипет..собака...у мя ж и челка ровная!все пакланяётесь мне...я ж эма-Клеопатра!!! :crazy:

+1

56

emomustdie написал(а):

эма-Клеопатра!!!

:crazyfun: +1

0

57

emomustdie написал(а):

ыыы!я главная эма и ниипет..

...нихуя...ти брутальная сучька....я самый главный има бой и самий трушный има бой сия форума....называйте меня *димоу_имоу*

Отредактировано *flo* (2008-04-13 20:53:00)

+1

58

*flo* написал(а):

*димоу_имоу*

+1
нихера...я главная эма...а ты главный эмай)))

0

59

емай))))оки-доки))мне нравиться ето слово...а можна я буду...*брутальная шлюшка емай?*так прост круче звучит..и более брутально!)))

Отредактировано *flo* (2008-04-13 21:17:19)

0

60

Тоді я буду турбо-рьова з вулканізірованими гіпєр-унилими сіськами, ок?

пропоную кожному поставтити окремий памьятник і придумати йому концептуальний виляд...в мене чур така тьолка буде - ну типу ваплащєніє міня-любімой...на грудях сіські, в руках сіські, в зубах гатічьний мішка Вова і надпісь у ізножья :"Ана била прєкрасна і архіемоциональна в свойои індівідуалізмє срєді всєх смєртних "...домовились?

давайте по черзі писати, хто який памьятник хоче...

0


Вы здесь » VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM » БеСпРеДел » Шо еми роблять у вільний від плачу час?