VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM

Объявление

СЛАВА УКРАЇНІ!
Администрация имеет право запретить Вам доступ не обьясняя причины

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM » ОбСуЖдЕнИе » Не будь байдужим!


Не будь байдужим!

Сообщений 1 страница 30 из 32

Опрос

Шо думаєте?
Я піду!

40% - 6
Шо я там забув...

60% - 9
Голосов: 15

1

22 квітня о 20.00 год. у Вінниці в клубі "Колізей" що по вул. Стеценка, 75 пройде музична клубна акція "Ремікс 482". На Вас чекають dj Архітектор, dj Валік, dj Тонік та Vova Zil Vova.

+1

2

А навіщо туди іти?Я розумію,на дієзів,чи на анну з толом?
Але мені здається,що цей топ не набуде популярность,на цьомц форумі,так як тут дуже мало людейй слухають таку музику...)

-1

3

ДА САШ , ТЫ ЧЕ Т РЕАЛЬНО ЗАГНАЛ........КОМУ ЭТО НАДА

+1

4

Да, блять, нахуй ета вапщє камута нада, піздуйті всі тока на виступлєнія крутих і ізвєсних банд. Да ыыы на половой орган вам ета вся хуйня!!! Забєйтє, забудьтє...ета всьо піздьош...ета всьо для хуйових і нішарющіх лахов!!!

зі: я іду\\\

+2

5

ыыы, Аль, я тобі мінус хотіла поставити(

0

6

не йдіть... там таких не тре.... нам більше місця буде....
акція для думаючих людей, які хочуть зробити з країни - Україну(с) їхнє гасло...

Отредактировано Frankie (2008-04-19 23:42:23)

+2

7

ээээээээээээээээээ, ну сорри я думала что на эмофоруме кислоту не слушают, если слушаю тосоррри, валите куда хатите

0

8

Арматурка написал(а):

валите куда хатите

оце я розумію адекватний адміністратор.....)))
Діло не в тому що слухаєш... я теж таке не слухаю і ЖО??? мене приваблює сама мета акції... але ыыы з вами пр це безкорисно говорити... ЦЕЖ ИМА ФОРУМ.....

0

9

кіслатаааааааааааааааааааааааа, собака я не можу...мене все таки хватіт кандратія....трясця йо матері!!!

зі: лімонна хібашо)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Аля жжош!!!

0

10

стоп)) може утачніть нада, га?

джедай Архітектор - то джедай Тартака
джедай Тонік - то джедай Танка на майдані Конго
і на кінець джедай Валік - то славнозвісний джедай Бумбоксу

всім всратись

+1

11

НоГа, сшіш клабЕр, пайдьом патусєм... Га?.... пад кіслату.... атарвьомся....

0

12

НоГа, сшіш клабЕр, пайдьом патусєм... Га?.... пад кіслату.... атарвьомся....

стопудняк, тім болєє вход на шару...ми ж лашари...ха-га-га

0

13

Так...а нащо мені мінуси ставити?...Якщо є такий топ,то кажен може висказувати своє відношення до данного топу...я висказав своє...але я вибачаюсь,так як не думав,що хтось на цьому форумі слухає таку музику...

ще раз вибачаюсь

+1

14

ну я не знала.............все абасрали, иду вешаться

0

15

ну я не знала.............все абасрали, иду вешатьсяя з тобою іду...з мене мило....))))

0

16

капец и не говори..........все идем вместе стабильно.........заходи в беспредел побазарим

0

17

ця акція проходить вже 2-ий рік по всій Україні...20 квітня волонтери виходили на вулицю по всіх містах та селищах....збирати кошти...усіх небайдужих...25 квітня...буде оголошенно, скільки коштів яке місто зібрало...

0

18

oKIDio написал(а):

ця акція проходить вже 2-ий рік по всій Україні...20 квітня волонтери виходили на вулицю по всіх містах та селищах....збирати кошти...усіх небайдужих...25 квітня...буде оголошенно, скільки коштів яке місто зібрало...

а на що кошти підуть?

0

19

Boy Who Gets Poison написал(а):

а на що кошти підуть?

здаеться на розвиток твого ж міста...
а взагалі, їхня мета, це "закликати  мешканців регіонів розбудовувати цивілізовану та самодостатню країну."

0

20

Наразі учасники "НББ!" проводять три великих проекти:
- "Укрмова-суперкльова!". Волонтерки-філологині Національного університету «Києво-Могилянська Академія» ознайомлюють  учнів столичних шкіл із творчістю сучасних письменників, спростовуючи стереотипи щодо "селянськості" або "закосиченості" української літератури загалом. Спортивний оглядач Ігор Мірошниченко (телеканал "ICTV"), рок-зірки Сергій Присяжний (гурт "Мотор’ролла") та Юрко Журавель (гурт "Ot Vinta!"), а також музиканти гурту "ФлайzZzа" діляться зі школярами досвідом досягнення успіху завдяки україномовності.

(Свої ідеї, пропозиції та побажання щодо цього проекту надсилайте на електронну пошту: vesna11@ukr.net)

- "Ремікс 482". Три діджеї найкращих молодіжних українських гуртів dj Архітектор ("Тартак"), dj Tonique ("ТНМК") та dj Валік ("Бумбокс") організували тур наймоднішими клубами Києва, Харкова, Донецька та Одеси  на підтримку першої збірки реміксів на пісні лише українських виконавців. Дійство передбачає шкрябання платівок ("scratch show") та присутність спеціального гостя у кожному з-поміж закладів. Долучитися до творення першого диску реміксів на суто українську музику може кожен. (Довідки -  за адресою: remix482@gmail.com).

-  "Зроби подарунок Україні! Переходь на українську!". Активісти "НББ!" видали жартівливу брошуру з такою ж назвою і розповсюдили 80 тис. примірників в Україні. Проект уже охопив Київ, Чернігів, Житомир, Вінницю, Хмельницький, Кіровоград, Черкаси, Суми та Запоріжжя. На грудень заплановано однойменну акцію у Дніпропетровську. Мета заходу – допомогти людям, які хотіли б розмовляти українською, проте не наважуються подолати психологічний бар’єр у російськомовному середовищі.

Рух також дарує місцевим школам комплекти сучасних книжок рідною мовою.

(Висловлюйся на цю тему за адресою: nbb@ukr.net)

0

21

Хм.....це дуже цікаві ідеї,я їх підтримую...кожен повинен вкадати свою часочку у розвиток країни...

0

22

ще раз вибачаюсь

та що ти)
я поставила мінус бо не погоджуюсь з тобою...думаю для цього рейтинг і існує...нічого особистого)

+1

23

Аааа...))))......зрозуміло..))

0

24

Френки, Нога...когда начало...в 8 или 10 ?

0

25

22 квітня о 20.00 у вінницькому клубі “Колізей” (вул. Стеценка, 75-а) буде проводитись українська вечірка. Для вас гратимуть Dj Архітектор Мендисабаль («Тартак»), Валік («Бумбокс») та Tonique la Deejay («ТНМК»), які в рамках туру на підтримку першої збірки реміксів на пісні лише українських виконавців "Ремікс 482".
Акція не є політичною і не підтримується жодною партією або блоком. Тур супроводжується конкурсом на найкращі ремікси пісень лише українських виконавців. Змагання завершаться виданням збірки треків діджеїв, яку "небайдужі" безкоштовно розповсюдять нічними клубами та у діджейському середовищі. Вхід для усіх відвідувачів клубу вільний.

+1

26

Арматурка написал(а):

блин так бы сразу написали.............я то думала фигня какая-то....если  уменя получится я думаю прийду с Лезник и Окидио..и еще с кем-то

то тре спочатку дізнатись а потім гнати.... ІМХО

0

27

блин, ты ваще нафиг обнаглел, не нравится не общайся, сильно понтовый стал.

0

28

Арматурка написал(а):

блин, ты ваще нафиг обнаглел, не нравится не общайся, сильно понтовый стал.

да.... вабщє пафосна скатіна....

0

29

я серьезно

0

30

она серьезно  http://files.myopera.com/Creat0R/Opera_AC/Icons/Kolobki/smile.gif

0


Вы здесь » VINEMO - ФОРУМ ВИННИЦКИХ ЭМЕРОВ \ VINNITSA EMO FORUM » ОбСуЖдЕнИе » Не будь байдужим!